Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.04.2005, 00:48   #42
Slavekx
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.12.2004
Posty: 138
Slavekx zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez 1stwasp
Wiesz to wszystko zależy od osoby, która kopiuje...

Dla przykładu podam Ci rozszerzoną wydania Władcy Pierścieni, gdzie napisy końcowe zajmuja 1GB (jeden giga bajt) miejsca i trwaja

pół godziny...
Rozumiem, że z wypiekami na twarzy je oglądałeś i przeczytałeś każdą linijkę od początku do końca bo były tak

porywające??
Czy napisy są nieme?
Nawet jeśli tak, to często interesuje mnie, kto robił kostiumy, scenografię, muzykę, więc tu raczej się nie zgodzimy - ja napisy zostawiam.

Cytat:
dodatkowo uwielbiasz czytac po hebrajsku i byc może nawet słuchać...
Napisy oczywiście zostawiam tylko te, które mnie interesują, choć zysk żaden. Pisząc "strumienie audio", miałem na myśli nie lektora, tylko muzykę (PCM stereo, AC3 czy DTS). W przypadku dubbingu, czasem jako ciekawostkę można zostawić jakiś "egzotyczny", ale to już kwestia gustów i kaprysu.

Cytat:
Co do dotatków się nie wypowiadam stanowczo choć w 99% procentach filmów moim zdaniem zwiększają one tylko objętość dysku, a w

pozostałym procencie są do obejrzenia raz...
To też kwestia indywidualna.
W przypadku koncertów niema zastosowania i jako przykład mogę podać "Rammstein - Live Aus Berlin", gdzie 3 kawałki można oglądać w trybie 6-u kamer (+ oczywiście, inne materiały).

Cytat:
Menu lubię oglądać... szczególnie te dobrze wykonane są pewna sztuką i tutaj taki post i metoda jaką zaprezentował kolega macnow

staje się bardzo uzyteczna...

Ja osobiscie jestem przciwnikim kopiowania wszystkiego jak leci, zostawiam tylko to z czego absolutnie korzystam.
Nawet jak dyski DL będa ogólnie dostępne i tak to co wywalam teraz będę wywalał i potem...

To moje podejscie jest oczywiście...

Pozdrawiam!
To, co piszę, też jest tylko moim podejsciem.
Pozdrawiam!
Slavekx jest offline   Odpowiedz cytując ten post