Dyskusja: gamecube na pc
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2005, 18:42   #7
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
andrzejj9 : alez oczywiscie, pograc mozna... Pytanie tylko czy 3 fps na P4 3,0 GHz HT + GF FX 5600 to tak naprawde granie... GaCek kosztuje teraz okolo 250 zl, jest od niedawna dzialajacy cobra bios pozwalajacy odpalac backupy (do tej pory jedyna metoda bylo pdoawanie danych z PC przez kabel sieciowy... konsola odbeirala ja poprzez multiplayerowy mechanizm Phantasy Star Online - kombinatoryka wyzsza no i nie od przyjecia - kupujac konsole wcale nie musze miec peceta!), wiec jezeli bardzo zalezy Ci na jakiejs pozycji to polecam zakup. Jezli chcesz sobie "popykac", to raczej odpusc...
Nie, aż tak to mi nie zależy. Gdyby był emulator, to może, ale też wcale nie na pewno. Według mnie po prostu była to naprawdę udana konsola. Nie wiem, czemu nie zdobyła zasłużonej popularności.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post