Dyskusja: Dzialanie forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2005, 01:27   #55
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez *Vojtas*
No i na tym proxy wymiata aż miło. Powiedzmy, że obejście tego problemu w ten sposób na razie mi wystarczy. Ale liczę na to, że ktoś prędzej czy później odkryje przyczynę i rozwiąże problem.

Piterniel dzięki.
Jeżeli problemem jest blokowanie jakiejś puli adresów przez któregoś z providerów (np tepse), to obawiam się, że nic z tym nie zrobimy Z tego, co piszecie, wspólną cechą jest posiadanie neo.

U mnie np problem nie występuje, ale jestem w sieci lokalnej przyłączonej do DSL-a. Podobnie kilka innych osób, które o to pytałem. Jeżeli powodem jest jakieś tajemnicze blokowanie użytkowników neostrady, to mamy problem.

Proszę o potwierdzenie, bądź zaprzeczenie mojej teorii (tzn, czy macie neo, czy coś innego).
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline