Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2005, 15:26   #4
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,177
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Panie sanders, prosimy o konkrety, linki, jakieś materiały, które potwierdzałyby Twoją opinię dotyczącą stałej prędkości odczytu płyt Audio CD. Piszesz bzdury i nie podoba mi się ton wypowiedzi w Twoich postach (i widzę, że nie tylko ja tak odczuwam). Tak więc prosimy o udowodnienie, że masz rację, a jeżeli takich nie znajdziesz, to przestań się wymądrzać.

Wawelski wyżej dał bardzo ważnego linka, który jednoznacznie pokazuje, że jednak nie jest to stała prędkość. Widać zresztą po jakimkolwiek programie służącym do testowania napędu, że prędkość obrotowa wzrasta, a nie jest od początku stała.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline