Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.04.2005, 11:26   #1
arturocki
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.04.2005
Posty: 4
arturocki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po nagraniu kolejnej sesji w DVD widać tylko tą pierwszą ?!?

Witam.
Mam problem z płytami wielosesyjnymi DVD, podczas zapisywania na płytce kolejnej "n-tej" sesji, (sprawdzałem na Liteon, Samsung, Toshiba) widać tylko pierwszą nagraną - nie pomaga zamykanie płytki przy ostatniej sesji. W programach nagrywających (NERO, DeepBurner) widać wszystkie sesje i jeżeli dołączam kolejną sesję (o ile oczywiście płytka nie jest zamknięta) dodaje się ona bez problemu, lecz w przeglądarce WINDOWSA ich nie widać ?!?!?

Nagrywałem na dwóch różnych systemach XP i Me, dwiema różnymi nagrywarkami (Samsung i Liteon) do wypalania używałem programów NERO 6.6.0.6 i 6.6.0.8 oraz DeepBurner, płyty DVD: TDK +R i -R. Zaktualizowany BIOS do nagrywarki SAMSUNG.
BEZ SKUTKU !?!?!?? ZAWSZE TEN SAM EFEKT !?!?!??

Czy można w jakiś sposób wypalać płytki i jakim programem aby można było później dodawać sobie kolejne sesje w perspektywie dłuższego czasu? Proszę o pomoc.
arturocki jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online