Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2005, 14:58   #118
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez fiskomp
Witam.

A co powiecie na temat tego programiku ? Wersja czysta free, korzystająca z darmowych kodeków(zawartych w instalce). Cały proces to cztery proste kroki, wybór tego co nas interesuje i do dzieła, ew. można podać ścieżkę do CCE, ale nie koniecznie, prosty w obsłudze interfejs.
Testował ktoś już ten programik ?
Kiedyś bawiłem się FilmMachine, ale stwierdziłem, że jest za bardzo upierdliwy i niestabilny, a wyszukiwanie działającej z nim wersji CCE doprowadzało mnie do szału.

pozdrawiam,

Ps. Program generuje na końcu (aczkowiek nie koniecznie musi (ty wybierasz) tworzenie cue, bin ), otwieramy w Nero i po problemie z wypaleniem.
Ja osobiście używam DVDSVCD i jestem zadowolony, jeśli chodzi o avi2Dvd 0.2.6 beta to ściągnołem sofcik w ramach testu, po przerobieniu krótkiego kawałka divx'a obraz dziwnie zwalniał i przyśpieszał. Używałem "Quenc'a", zauważyłem również iż DVDSVCD przestał działać prawidłowo, być może "avi2Dvd 0.2.6 beta" działa bez problemów pod warunkiem że na dysku nie zainstalujemy podobnego softu. Tak czy owak ja zostaję przy DVDSVCD.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post