Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2005, 22:15   #25
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To co mi się pierwsze nasuwa, to jak już kiedyś pisałem podział offtopic na 2 części tzn. Komputery i Offtopic.
Patrząc na ilość tematów związanych z "komputerami ogólnie" to widać że to forum już nie jest tylko o napędach optycznych.

Co do działu DVD to podział na producentów to chyba nie najlepszy pomysł, sytuacja może się zmienić i np. czy ktoś może głową ręczyć że jak za rok kupię pionka to w środku nie będzie litek straszył ?
No i pewne problemy są wspólne dla napędów różnych producentów, oczywiście można zrobić kilka działów (producenci) i jeden ogólny, ale czarno to widzę.
Poza tym taki delikwent zakładający temat "co kupić" będzie zakładał kilka tematów (po jednym na dział )
Podział działu DVD na sprzęt, nośniki , software chyba też by był chybiony.
Więc nad działem DVD to się trzeba solidnie zastanowić.

Jedynie jak na razie co dla mnie jasne to jak już pisałem wyodrębnienie z offtopic tematów o komputerach .

Odnosząc siędo słów Barteza o "nieczytelnych tematach" , mogę tylko napisać
"sami sobie zgotowali ten los" z ukłonem do modów którzy będą w przyszłości przenosić tematy, przecież można upomnieć delikwenta, lub jak ktoś niereformowalny to śmietnik, lub edit tematu (na bierząco).

Jeszcze przy okazji uwaga do coraz bardziej popularnego pisania postów jednego pod drugim, moderatorzy dobrego przykładu nie dają
przykładów podawał nie będę , ale sugestia : może skrypt dodać co by ten problem rozwiązał ? tak jak w phpbb.

Na koniec jescze jeden mój pomysł, pewnie do bani ale i tak napiszę
Wydaje mi się że dużo jest takich użytkowników którzy logują się zadają 2-3 pytania , często takie co odpowiedzi w przyklejonych siedzą lub są łatwo dostępne. I tyle ich widzieli.
Dlatego może by w każdym dziale ( no może poza offtopic i śmietnik) zrobić shoutbox lub coś w tym stylu żeby bez rejestracji można było zadawać pytania, jak o takiej funkcji forum była by czytelna informacja to może ilość banalnych tematów trochę by zmalała.
8 )
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post