Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.04.2005, 09:44   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Hamster21
Chcę nagrać płytę DVD-Video. Ale po wrzuceniu filmów nie jest aktywna ikonka wypal. Filmy są zakodowane w DivX. Gdy chce nagrac plyte VCD to idzie wszystko, ale na DVD - VIDEO nie idzie. Mam wgrany najnowszy firmware i najnowszego NERO.
Dodam, że jak chcę nagrać zwykłą płytę DVD to ikonka jest aktywna.

Co może być tego przyczyną. Proszę o odpowiedz.
nie moge swietne

moze ci sie nie chce wypalic bo filmiki w avi - DivX to chyba nie mieszcza sie w kategorii DVD-video tylko DVD-Data

P.S.
ale to moje zdanie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post