Dyskusja: Dorabiane napisy
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.04.2005, 20:39   #12
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pogubiłem się... Co/czym przerabiałeś? Napisy na DVD, które chcesz zmienić, są brzydkie? Masz jeszcze całego DVD? W jakim programie chcesz to poskładać w całość?
Bo jeśli problem polega na usunięciu tylko kilku wpisów, to ja bym wyciągnął napisy w postaci bitmap, przeedytował plik tekstowy usuwając zbędne wpisy i złożył to spowrotem do kupy.

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 27.04.2005 o godz. 20:45
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post