Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2005, 11:04   #109
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Unit
Mam kilka pytań do użytkowników Mirandy (odnośnie protokołu GG):

1. Istnieje w Mirandzie możliwość aby po włączeniu programu trzeba było podać hasło na serwer GG aby się połączyć? Z tego co zauważyłem, hasło na serwer jest zapamiętywane w programie co zwiększa ryzyko, że ktoś może je zdobyć. Jedyne zabezpieczenie to, chyba, hasło na profil.

2. Kiedy chcę używać połączeń SSL, nie mogę połączyć się z serwerem GG. W informacjach GG czytałem, że program obsługuje SSL. Jakiś błąd Mirandy czy ci od GG coś oszukują?

Z góry dzięki za odp. (o ile komuś będzie się chciało)

P.S. Czytaliście ostatnio na oficjalnej stronie Mirandy, że jakieś błędy wykryli? A myślałem, że będzie to komunikator idealny
No ja też jestem szczęśliwym uzytkownikiem Mirandy od wczoraj.

Ad.1 Wydaje mi sie że nie ma takiej możliwości. Ja uzywam wtyczki mSecure i jak na razie spisuje się bardzo dobrze.
Ad.2 U mnie to pole jest szare i nie ma mozliwości wyboru SSL więc nie mogę tego sprawdzić, ciekawe dlaczego.

Za dużo pewnie ci nie pomogłam bo dopiero raczkuje w tym temacie.

A teraz ja mam pytanka:

1. Czy da się ustawić ażeby podczas rozmowy na gg wyświetlała się moja nazwa użytkownika, bo teraz wyświetla się słówko null.
Używam wtyczki IE view.

2. Czy tapetki na mirande muszą być jakoś specjalnie przygotowane bo gdy wstawiam jakieś swoje tapetki to są one słabej jakości.

3. Czy ktoś może mi polecić jakieś ciekawe wtyczki do Mirandy.

Z góry dzięki.
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post