Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2005, 14:42   #11
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Kolor napelnia sie normalnie - tutaj nie ma problemu. Choc i tak co do koloru to preferuje raczej wlasnie zakup zamiennika.

A w czarnym. Zaklada sie cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50545599

(uzywamy strzykawki bez igly)
Wypompowywuje sie powietrze. Wpompowywuje sie tusz. Wypompowywuje sie powietrze. Gotowe
hmm miałem co takiego do kadridży z hp 930c ale to służyło tylko do odsysania tuszu po napełnieniu aby zrobić podciśnienie. Nigdy by mi nie przyszło do głowy zeby przez to wtłaczać tusz. W instrukcji zresztą było pokazane ze to jest do odsysania tylko :d

W kadridżach 56 57 napełniam strzykawkami z igłą. Wbijam igłe w gąbke do samego spodu bo jak się wbije troche albo wogóle to robi się bąbel powietrza. Problemu by nie było jakby nie było gąbki. Potem inną strzykawką dopasowaną do otwarka robie nadcisnienie tak ze przez głowice tusz sam wycieka. Nieraz widać jak się robi piana... to znak że głowica była zapowietrzona.

@rosol pewnie przesadziłeś z ilością tuszu. Niektóre kadridże mają komory u góry połączone. Nie wiem... być może taka pułapka dla napełniających? Albo też w głowicy się pomieszały od dużej ilości tuszu. W hp 930c tak było jak się przesadziło. Trzeba było przedrukować 4-5 kartek jakichś fotek aby kolory wróciły do normy. Oczywiście zakładam ze nie pomyliłeś komór przy napełnianiu
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline   Odpowiedz cytując ten post