Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2005, 22:44   #4
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez framling
witam. jaką polecicie mi najlepszą plyte do czyszczenia laserów w stacjonarnym odtwarzaczu dvd. mam sony dvp-ns330. przycina sie na niektórych plytkach i czas na male czyszczenie. pozdrawiam
Ja używam płytki firmy Hama, ale myślę, że nie ma to większego znaczenia, byle nie jakiś szajs za 5 zeta. Swojego stacjonarnego pioneera czyszczę przeciętnie raz na dwa miesiące i nic mu się złego nie dzieje. Chula już u mnie trzeci rok, bardzo dobry odtwarzacz, zwłaszcza wiernie odtwarza audio CD. Czyszczę tak często, bo mieszkam w betonie, w centrum miasta i kurz jest po prostu zmorą. Reasumując, jak trzeba, to wyczyścić i niczego się nie obawiać. Rozbieranie odtwarzacza jest pracochłonne i nie potrzebne.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post