Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2005, 09:01   #135
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Ja

P.S. Możliwość zostawiania wiadomości osobom offline wyłączana jest na święta, i sylwester. W tym roku została także wyłączona w związku ze śmiercia Papieża Jana Pawła II. Gdyż łańcuszki mogły zapchać serwery padu-padu.
http://gg.wiadomosc.info/index.php?s...rid&gotolast=1
Strona mi się nie chce wczytać, ale będę pamiętać, o tym, co napisałeś. Już zaczynam dopytywać się ludzi, czy podostawali ode mnie niektóre wiadomości. Domyślam się też, że życzenia wielkanocne, które długo przygotowywałem, też szlag trafił..

No nic, dla mnie gg skończyło się już długi czas temu, niestety ze względu na niektóre kontaktu ciągle muszę mieć z nim do czynienia. Ale do osób, do których mam też maile, będę wiadomości wysyłał w takiej formie. Nie chcę więcej ryzykować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post