Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.05.2005, 10:46   #2
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm... tak..., to zależy... a zależy zapewne od tego czy to jest DVD RIP czy reauthoring. Tak sobie gdybam.
Miałem taką dolegliwośc w odtwarzaczu SONY z dźwiekiem DTS, jak robiłem reauthoring IfoEdit to dźwiek właśnie tak sie zachowywał - znikał, pojawiał sie znikał - zupełnie losowo - raz na chwile czasami na kilkanaście minut...
Problem dotyczył właśnie IfoEdit i malego bugu, który wychodził tylko i wyłącznie z odtwarzaczami stacjionarnymi SONY i dotyczył tylko DTS. Na kompie i innych odtwarzaczach wszystko było OK.
Musiałem zrezygnowac w takim przypadku z IfoEdit (choć uwielbiam ten program - jest mały, darmowy i potężny...).

Stawiam na Twoje DVD i jakość przetworników, oprogramowanie procesorów, lub ogólnie na hardware.
Moge sie mylić, oczywiscie - ale musisz w tym przypadku spróbować na innym odtwarzaczu DVD, najlepiej innej firmy i postępować konsekwentnie drogą kolejnych eliminacji.

W mojej opinii nie masz innego wyjscia - to jest dobra metoda - moze juz pierwsza eliminacja okazac sie skuteczną :-)

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post