Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2005, 12:23   #33
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez kataryniarz
Jak brakuje argumentow to zawsze jest: "widzialem u kolegi; kolega ma" ^_^
co ty wogole piszesz jaki brak argumetacji czy ty urwales sie z choinki czy glowna argumetacja w tego typu tematach sa tylko wlasciciele 4163 tacy jak ty ktorzy nie widza swiata po za swoja nagrywarka czy tylko ty masz wylacznosc na opinie i argumetacje jak dla mnie to wielki LOL :\
Cytat:
Napisany przez kataryniarz
To bylo do tych wszystkich, ktorzy wypowiadaja sie o jakosci odcztu 4163b na podstawie doswiadczen z zupelnie innymi modelami :\ ...ale po fakcie okazuje sie, ze "u kolegi widzialem"

PS.
Temat dotyczy 4163b - po co lanie wody o innych modelach?... ciekawy temacik o odczycie 3520, wlasnie pokazal sie na forum
nie niemoge wiesz co to jest dzial ogolny dvd tu sie rozmawia o wszystki i to jest forum sam nazwa na to wskazuje ze kazda opinia musi byc brana na slowo skad ja moge wiedziec czy ty masz np. 4163 wcale nie musisz jej miec a ja tylko napisalem ze kolega (nie musisz mi wierzyc wolna wola ) posluchal sie takiego speca jak ty od nagrywarek i teraz przeklina ze mu co 3 plyta dziala :\ wiec nie pitol mi o braku argumetacji lecz o zachowaniu troche zimnej krwi ktorej chyba tobie troche brakuje

Ostatnio zmieniany przez legion : 14.05.2005 o godz. 12:34
legion jest offline