Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.05.2005, 21:47   #12
trytco
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.04.2005
Posty: 14
trytco w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ...



Myślę, iż ten post będzie dobrym podsumowaniem mojej walki z problemem authoryzacji i synchronizacji video i audio.

UDAŁO SIĘ !!!

Jak dotąd żaden z programów nie potrafił na moim sprzęcie (patrz post pierwszy) dobrze zgrać do DVD nagranego materiału (karta TV Leadtek PVR2000). Ale nie poddawałem się i z pomocą innych (wielkie dzięki) rozwiązałem ten problem. Droga eliminacji okazała sie najlepszą. Ale do rzeczy:
1) W odruchu rozpaczy zaglądnąłem na stronę http://www.leadtek.com.tw/eng/suppor...Fast%20PVR2000 i okazało się, że są na niej najnowsze drivery pod kartę tv (Leadtek PVR2000) - ściągnąłem i zainstalowałem.
2) Odinstalowałem sterowniki oraz oprogramowanie karty dźwiękowej (SB Live! Digital). Ponownie zainstalowałem same sterowniki tej karty, ale bez dodatków (mixer, piano itp). W "Panelu Sterowania >>> Dźwięk i Multimedia" w zakładce "Audio" ustawiłem pod odtwarzaniem i nagrywaniem dźwięku, zaawansowane, pełne wspomaganie sprzętowe oraz najlepszą jakość (zakładka "Wydajność").
3) Zainstalowałem "Mpeg2-VCR" (wersja trail - 14 dni) i tym programem srawdziłem GOP nagranych plików i ewentualnie poprawiłem.
4) W programie DVD Author (trial) zgrałem wszystko do DVD

I zadziałało ... Nie wiem dokładnie, który z tych trzech kroków okazał się "strzałem w dziesiątkę", ale zadziałało i to się liczy. Nie sprawdzałem jeszcze oprogramowania Ulead dołączonego do karty TV, ale wydaje mi się, że też będzie działać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos w dyskusji - w szczególności 1stwasp - dzięki niemu zacząłem szukać z latarką, a nie pod latarnią ...

Pozdrawiam ...
trytco jest offline   Odpowiedz cytując ten post