Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2005, 19:35   #1
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question CDRinfo, raz chodzi, raz nie, reszta www OK :(

Witajcie.

Sytuacja dotyczy działania CDRinfo na moim kompie, wiem, że innym działa, więc topic otwieram tu a nie w dziale "propozycje, sugestie, błędy forum"
Wszystkie strony www chodzą bez najmniejszego problemu, niestety wyjątek stanowi CDRinfo, zarówno strona główna, jak i forum.
Zdarza to się nieregularnie, najczęściej wieczorem.
Wykluczam działanie firewalla, gdyż nie ma znaczenia, czy jest włączony, czy nie.
W momencie niedziałania (u mnie) CDRinfo serwer odpowiada na pingi (screen poniżej).
Format c: nie pomógł niestety.
Próbowałem opisywanych już na forum sposobów ze zmianą DNS, skutkiem tego internet zupełnie przestaje działać.
Poszukałem conieco na forum, pogooglowałem też sporo czasu, niestety bez rezultatu.
Również nie jest to wina spyware, wirków ani p2p.
System Win2kpro sp2
IE6 sp1 lub FF 1.0.4
Proxy lub bez, nie ma różnicy.
Pytam szybko, póki działa.
Macie jakieś pomysły?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
CDRinfo, raz chodzi, raz nie, reszta www OK :(-schowek02.jpg  
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online