Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.05.2005, 04:02   #78
Slavekx
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.12.2004
Posty: 138
Slavekx zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Buli76
W linku poniżej można zobaczyć jaki to ten RECODE 2 jest świetny w szrankach z konkurencją. Oczywiście link jest do strony domowej NERO, więc musieli pokazać go w jak najlepszym świetle. Sam zrobiłem nim test kompresując LOTR3 EE (3h, 12min.) i porównując z IC8 - main movie, eng audio, pl subs, reszta w kosz. Wiadomo, że przy tak dużym stopniu kompresji jakość musi ucierpieć, to przyznam szczerze, że jakoś nie mogłem namierzyć różnic między nimi. Choć jeszcze postaram się polukać może coś dostrzegę. Generalnie RECODE 2 uporał się szybciej niż IC8. W tej chwili mam tylko jeden film, więc nie mogę powiedzieć więcej. Może ktoś z was testował go na innych (krótszych) filmach.
Jeśli chodzi o Nero Recode, to w testach (jest do nich link na forum) z IC8, CloneDVD i paroma innymi wypadł fatalnie. Wtedy porównywałem sam IC8 i CloneDVD na jednym filmie i przy kompresji ok. 15% (jakość 85% wg CloneDVD) i ten ostatni wypadł lepiej. Ostatnio przeszedłem na InterVideo DVDCopy 3, bo (jak pisałem we wcześniejszym poscie) Clone mnie zaskoczył .
Slavekx jest offline   Odpowiedz cytując ten post