Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.05.2005, 10:54   #796
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Właśnie się przekonałem, że Opera może być dosyć niebezpieczna

A dokładniej - jakiś tydzień temu będąc na stronie internetowej kliknąłem pewien link (od razu wyjaśniam, że nie była to strona z gatunku niebezpiecznych tylko oficjalny serwis ). Po kliknięciu system się zawiesił, na sekundę pojawił się niebieski ekran po czym nastąpił samoistny restart. Po uruchomieniu Windowsa i włączeniu Opery stwierdziłem, że powróciła ona do swoich domyślnych ustawień i trzeba było konfigurować wszystko od nowa.

Ten sam problem wystąpił jakieś 10 minut temu. Chcąc odpowiedzieć na pewien post kliknąłem na "odp. z cytatem". Tym razem jednak, po uruchomieniu Windowsa, Opera nie powróciła do swoich domyślnych ustawień. Zamiast tego zresetowało mi się... GG. Program wyglądał jakbym go dopiero co zainstalował, wszystkie hasła zniknęły, nawet okienko z numerem było puste i trzeba go było ręcznie wpisywać. Dobrze, że przynajmniej archiwum i lista zostały nietknięte

EDIT:
Ledwo skończyłem pisać post i znów to samo, tym razem nawet nigdzie nie klikałem. Na szczęście skończyło się na ponownym uruchomieniu systemu, Opera jak i inne programy nie zostały przywrócone do domyślnych ustawień.
Ktoś wie co może być przyczyną tego problemu?
Dodam, że mam Operę w wersji 8.0.

Ostatnio zmieniany przez Unit : 27.05.2005 o godz. 11:02
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online