|
Jakość skopiowanej płyty audio
Sorry, szukałem odpowiedzi, nie miałem siły przeszukać 500 stron postów, ale może ze 100, taki upał. Jak to już było proszę o wyrozumiałość i linki.
Moje lamerskie pytanie jest takie: Czy skopiowana płyta audio ma gorszą jakość dźwięku niz oryginał, jak to jest praktycznie i teoretycznie tzn. jeżeli są jakieś błędy w trakcie kopiowania to czemu akurat przejawiać by się miały obniżeniem jakości dźwięku, a nie tylko jakimiś przeskokami, cykaniem, czy innymi chaotycznymi rezultatami. To tak jak z kopiowaniem filmu, jak jest błąd to stoi albo są kwadraty, ale nie obniża się płynnie jakość obrazu.
Jezeli jest róznica to pytanie uszczegóławiam w odniesieniu do prędkości przegrywania, rodzaju płyty, i innych czynników, jak jakość od nich zależy.
|