Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2002, 19:43   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,046
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam na startowej jakis tam onet chyba... Z tym forun na starcie to bylby dobry pomysl bo i tak tu czesto wchodze i siedze, ale wkurza mnie fakt ze jak zostawie kompa na pare godzin z forum na ekranie to w miedzyczasie oczywiscie przybedzie postow ale u mnie one sa wyswietlone jako juz przeczytane i musze szukac na czym wczesniej skonczylem. Jesli za kazdym razem wchodze na nowo na forum to wszystko jest OK. Ma ktos jeszcze cos takiego albo wie jak to ugryzc? Dodam ze na starym forum tego nie mialem.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post