Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.06.2005, 03:08   #5
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
4. Najnowsze oprogramowanie

Musisz pamiętać, że aktualizacje do oprogramowania nie wychodzą ot tak. Są w nich poprawiane błędy, dodawane nowe napędy, funkcje oraz wiele innych rzeczy. Więc podstawową rzeczą jaką powinieneś mieć do najnowsze oprogramowanie.
Najczęściej ludzie wybierają oprogramowanie Nero, które znajdziesz na http://www.nero.com. Można z tej strony pobrać najnowszą wersje oprogramowania do nagrywania płyt.

Pamiętaj również o uaktualnieniu systemu. Wszystkie poprawki z Windows Update, najnowsze sterowniki do płyty głównej oraz innych podzespołów. Musisz być pewny, że twój komputer nie posiada wirusów, spyware oraz innych robaków, które mogą przeszkodzić twojej nagrywarce w poprawnym działaniu.

Musisz posiadać najnowszy Firmware/Bios do swojej nagrywarki. Baza Firmware jest dostępna w serwisie CDRinfo.pl oraz na stronie TEJ. Z aktualizacją nie powinieneś mieć problemów. Najczęściej to są kreatory, które nie wymagają dodatkowego oprogramowania do flashowania napędu.

Ostatnio zmieniany przez Piterniel : 05.06.2005 o godz. 03:14
Piterniel jest offline