Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.06.2005, 22:51   #21
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,034
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
I skoro dyskutujemy tutaj o Neostradzie - to miałbym dwa pytania - jak sądzicie który modem jest lepszy - Sagem czy Thompson ? Ja dostałem Sagem. I czy to normalne, że on się tak grzeje ?
Ktory lepszy? Sam rok temu pytalem roznych ludzi i nikt sensownie mi nie odpowiedzial, niby porownywalne ale ze wskazaniem na Sagema.

Mam wiec tez Sagema. Slyszalem wiele opinii ze wlasnie sie grzeja, ale moj o dziwo ma temperature otoczenia. No i dziala bez zarzutow. Kto to wytlumaczy?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post