Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.06.2005, 23:06   #60
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
...mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale wydaje mi sie ze jednak polak to jest taki zakompleksiony europejczyk- ma nalepke nietolerancyjnego "kleroslucha" wiec chcac byc europejczykiem pelna geba poprze kazda nowoeuropejska mode - nawet calujacych sie gladkonogich pieknisiow na laweczce w parku kolysajacych wozek z ich "dzieckiem", ktore raczej na normalne zycie szans nie ma...
Nawet bardziej wyedukowana (w sensie cywilizacyjnym) czesc polskiego spoleczenstwa mysli o radykalach tak jak napisales (zakompleksione, nietolerancyjne "klerosluchy"). I bardzo slusznie. Jak tak czytam niektore wypowiedzi to z tolerancja nie maja one nic wspolnego.
Polskie prawo zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, wiec sytuacja o ktorej piszesz w obowiazujacym stanie prawnym jest nierealna.
Cytat:
Napisany przez pykson
a co, pytales ta wiekszosc? juz nawet warszawiakow a nie polakow
Wydaje mi sie ze gdzies publikowali takie badania, ale nie jestem tego pewien. Przyjmijmy ze wydaje mi sie ze wiekszosc warszawiakow nie jest jej przeciwna na podstawie wrazenia z rozmow w ktorych uczestniczylem (choc fakt faktem, glownie byly one przeprowadzane wsrod znajomych studentow, a w srodowisku studenckim sfrustowanych homofobow jest z tego co zauwazylem dosc malo).
Cytat:
Napisany przez pykson
bycie gejem zaczyna byc trendy, niedobrze sie robi
niech sie caluja, pieszcza i pier*ola ale ja nie chce na to patrzec, i bynajmniej nie mam ochoty zyc w spoleczenstwie tolerujacym dewiacje zagrazajace innym ludziom jak tylko samym chorym (gejom i lesbom), bo zagrazajace najbardziej bezbronnym - czyli np. adoptowanym dzieciom
takie dziecko nie ma szans byc normalne, chyba ze tego chcemy - ze homo bedzie norma
Co oznacza bycie gejem rozumie tylko gej. Watpie zeby byla to kwestia 'trendy' patrzac na zlowieszcze podejscie innych.
Oczywiscie nikt nie bedzie sie pier*olic na ulicy, tak samo jak nie moga tego robic osoby heteroseksualne - jest to zabronione.
Te jak to nazwales 'dewiacje' nikomu nie zagrazaja. Mniejszosci seksualne nigdy nikomu nic nie narzucaly. To wiekszosc heteroseksualna zachowuje sie agresywnie (rowniez nazywanie homoseksualistow dewiantami i ludzmi chorymi ).
I jeszcze raz - pary homoseksualne nie maja prawa do adopcji w tym kraju.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post