Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.06.2005, 15:19   #1
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
5 lat CDRinfo.pl - ZLOT ( lista społeczna )

Postanowiłem założyć listę. Osoby które prawie na pewno pojadą (czytaj - są przekonane że pojadą, chyba że nie pozwoli im sytuacja rodzinna bądź materialna) niech się wpisują. Bądźmy dorośli i niech nie wpisują się ludzie którzy pewni nie są a potem się po prostu rozmyślą. Pisać do mnie na PRV lub majlem (wtedy podajcie nick z forum) - będę edytował posta i aktualizował listę na bieżąco. Zapisy trwać będą do 13 lipca, jako że potem trzeba pomyśleć o organizacji noclegu itd. Tak więc...

MIEJSCE : KRAKÓW (Przesiadujemy przy coca-coli u Czołgisty nieustannie rozmawiając o nowych nagrywarkach i nośnikach (po drodze do miejsca przeznaczenia zakupimy jedzenie i picie, również dla naszego gospodarza - chyba rozumiecie, ze wypada). Nocleg na akademiku AGH w pokojach po 3 osoby, opłata (skoro na ncoleg zadeklarowaly sie tylko 4 osoby) po około 35 zł od osoby za noc [jak zostałem poinformowany przez znajomego studenta "W Krakowie nie znajdziesz nic tanszego."].)
CZAS : 16-17 lipca (Zbiorka w sobote o 13.00 na rynku pod pominkiem, poznacie mnie po czerwonej czapce ligi mistrzów. Do domów rozjeżdzamy się w niedzielę około godziny 16.00.))

Osoby zadeklarowane do wykupienia noclegu zbiorczego :
_bakupl_
Air
blasfobias
frog


Osoby organizujace nocleg we wlasnym zakresie :
BD
Czołgista
M@X.666
PIOTR34
rycho
Bartez
aRBi
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X.666 : 14.07.2005 o godz. 20:09
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online