Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2005, 23:29   #1
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Karta muzyczna full-duplex i ogólnie rozmowy przez Internet

Witam !
Postanowiłem założyć ten temat z dwóch powodów. Po pierwsze - mam aktualnie łącze stałe w promocji i chciałbym się pobawić w rozmowy głosowe (głównie GG - ale może i Skype ruszy pod Win98 ?).
Ponieważ jednak nie mam jeszcze słuchawek z mikrofonem - postanowiłem je kupić. Co prawda wydatek to nieduży, ale zastanowiło mnie to, czy posiadana przeze mnie archaiczna karta dźwiękowa jest typu full-duplex - bo to jest Sound Blaster 16 Plug and Play na ISA . Co prawda we właściwościach jest opcja "zezwalaj na pracę w pełnym duplexie", ale chciałbym się upewić.
Niestety, wczoraj wieczorem, przez ponad godzinę szukałem w Internecie - i niewiele znalazłem - żadnych konkretów.

Kolejny problem to wydajność komputera - niby PII 350 i 256 RAM powinno wystarczyć, ale ....

I ogólnie chciałbym się dowiedzieć co polecacie do eksperymentów - Skype może nie działać (Win98), może GG (pytałem już w w temacie komunikatorów, oraz kolegów - i to raczej nie działa ), może Tlen, czy nową ofertę Interii ?

Chętnie wysłucham opinii osób, które korzystają z wymienionych/ innych programów, oraz uwag w kwestii tej karty dźwiękowej itd.
Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję !!!

Pozdrawiam
ro29

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 23.06.2005 o godz. 23:31
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online