Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.06.2005, 20:32   #875
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
[...]
Ale ogladalem ostatnio Oficera i ten serial akurat uwazam jest dobry. Jeden z lepszych w swoim gatunku jaki ostatnio u nas powstal.
Zmiłuj się z tym Oficerem

oglądałem jeden odcinek, w którym odbijano zakładników z banku waląc seriami z kałacha :\

polecam twórcom tego serialu grę SWAT4

może by coś pojeli

ale nasi wielcy artyści filmowi mają gdzieś widza i mają rację

jeśli ktoś z zachwytem ogląda seriale typu Plebania, Klan czy inny badziew, przy Oficerze zemdleje z wrażenia :\

a chodzi nie o jakość tylko o to aby wszyscy zarobili a serial trafił do potencjalnego kupca niezwykłego proszku.

jestem teraz chory i badałem czy telewizja da się oglądać w dzień...

jedyny program, który puszcza czasami coś ciekawego to TVP3

oczywiście nie mówię o komisjach

reszta stacji zaczyna nadawanie filmów z przed wielu lat wieczorem (co nawet jest ciekawe czasami)

jak jest jakiś naprawdę dobry film to zaczyna się po 23

w te wakacje jedynka uraczy nas Dynastią czekam na krokodyla

TVN, jeden z najlepszych (dla mnie) seriali w historii (Przystanek Alaska - tak się po naszemu zwie) puszcza o 14.35 od poniedziałku do piątku

nie mając kablówi ani satelity wolę zapuścić jakiegoś hiciora z mojej kolekcji, typu Wściekłe Psy i obejrzeć recenzję piosenki Madonny (Like A Virgin), 5 razy pod rząd, leżąc na podłodze, aby z czegoś nie spaść
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post