No to liczymy:
50GB danych to około 12 płytek
12 płytek po 2.55zł wyniesie 30.6zł
Koszt minimalny wysyłki to 14.64zł
30.6 + 14.64 = 45.24zł
Czyli koszt i płytki wynosi 45.24zł/12 = 3.77zł
Suma sumarum:
Kupując u siebie płytki drożej i tak mam taniej
Cytat:
Napisany przez GRZDYLEK
Co z tego skoro mój platinum + RW po trzech nagraniach poleciał do koszalina , a odczyt platinum - RW to totolotek . Odradzam te płytki . 
|
A moje DVD+RW trzymają się dzielnie