Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.06.2005, 08:43   #8
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mozesz spokojnie kupic nagrywarke do swojego komputera, natomiast musisz poczytac o nagrywaniu i nie szalec, a przede wszystkim:

1.wybrac odpowiedni program i tu radze ci WinOnCD - po po aktualizacji ( ze free ) sterownikow przktycznie lyka wszystkie nagrywarki , no i nie ma problemu z numerami( prosze kolegoe Neronowcow o brak polemiki - uzywam oby progsow i wiem co pisze)
2.Nie wiem jaki masz system operacyjny, ale mysle ze win98, zatem dobrze bedzie zainstalowasc aspi , ale 4.6 ( Nero ma co prawda swoje)
3. jesli nie da sie uruchomic DMA to nic strasznego - nagrywa sie rownie dobrze
4. bezwglednie nie nagrywaj w "locie" tylko prze bufor dyskowy ( obraz na dysku-roznie to sie nazywa)
5. uaktywnij opcje "burnproffa" - roznie to sie nazywa
6. w trakcie nagrywania wylacz wszystkie programy pracujace w tzw. "tle" ( monitor antywirusowy), nie baw sie internetem, wylacz wygaszacz ekranu
6. nie nagrywaj szybko. Jak tu juz kolega pisal x8 - x16 - recze ci , ze niewiele zyskasz na czasie, a twoje plyki napewno sie beda otwieraly

7. to powinienem napisac na poczatku- polacz nagrywarke jak secondary master - tj na oddzielny kanal w stosunku do dysku

Moja pierwsza nagrywarka- a bylo to dawno chodzila z komputerem 166MHz i ramem 64MB i na niej nagralem w sumie najwiecej plytek
zycze powodzenia
bgn jest offline