Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.07.2005, 15:23   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Uruchamianie starych gier (dosowskich)

Sesja się skończyła, wakacje zaczęły, postanowiłem więc sobie w coś zagrać. Zawsze bardzo lubiłem pinballe, ale jak poinstalowałem kilka z tych najnowszych, to stwierdziłem, że w nie się właściwie nie da grać i postanowiłem wrócić "do korzeni". Balls of Steel niestety znam już na wylot, więc cofnąłem się jeszcze dalej - do Pinball Dreams, Fantasies, Illusion, Slam i Full Tilt i innych. No ale jest pewien problem - większość z nich to bardzo stare gry, chodzące jeszcze spod DOS-a. Jak to cholerstwo uruchomić jakoś sensownie w Windowsie XP? Są jakieś specjalne programy do tego? Bo sam tryb zgodności, pomijając, że on i tak jest raczej do gier spod Windowsa 95, nie zdaje egzaminu..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online