Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.07.2005, 23:28   #11
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
co do 1 pytania : to niema znaczenia jaka lokalizacje podasz bo po wylaczeniu dosboxa wszystko wraca do normy i niezuzywa zadnego miejsca na dysku[moja teoria,czsami zapodam superfroga ]
jedynie dyski musza byc rozne ten emulowany i ten na ktorym masz gry
He he.. pierwsza gra, jaką uruchomiłem, to właśnie był Superfrog Jednak co klasyka, to klasyka

Od razu natomiast brakowało mi czegoś takiego, jak jest w emulatorach na przykład SNES-a, gdzie chcąc zapisać stan gry robię to bezpośrednio w emulatorze nie bawiąc się w żadne durne kody, jak to na przykład ma właśnie SuperFrog. Miałem nadzieję, że ta nakładka może coś takiego ma, ale nie udało mi się jej uruchomić.


Co do "różności" dysków, to ja na razie miałem ten sam i SF działał, ale że kilka gier nie chciało się uruchomić, to spróbuję jeszcze z różnymi.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post