Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.07.2005, 22:35   #275
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,446
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777
Mysle ze ten twoj naped jest nowy Czym dalej w las tym bedzie gorzej
Macie go: pojawił się na chwilę i od razu straszy.

Oto co się wydarzyło: Nero 6.6.0.14, bios 3.04 przy paleniu co drugiej płyty nagły restart kompa przy ok 90% postępu nagrywania.

Czyli co druga płyta do kosza.

Ciekaw jestem waszej opinii czym mogło być spowodowane takie zachowanie kompa.

Ale do rzeczy.
Wciąż te same płytki Datawrite, pierwsza palona na biosie 3.04 z prędkością x6:




I taka sama płytka, tyle że palona x4:




I przy okazji zrobiony test esperanzy (+R) palonej przez kolegę na nieznanym mi bliżej litku, z nieznaną mi prędkością, w grudniu 2004:



Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-schowek02.jpg   -schowek03.jpg   -schowek02.jpg   -schowek03.jpg   -espa2.jpg  

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 04.07.2005 o godz. 22:40
joujoujou jest offline