Dyskusja: NOSNIKI DVD-R/+R
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.07.2005, 12:52   #4233
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ditomek
Mam propozycję: zamien w swoim dysku obecnie podłączonym 80 na 40 i zobaczymy czy pokaża sie błedy na dysku. Jesli tak przyznam Ci rację.
dlaczego - to chyba te 40 drucików więcej pomogło"
Pozdrawiam
Już napisałem... że nie chodzi o druciki....
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=4230
A co do testów.
Prośba o testy na tych samych nośnikach, prędkościach i najlepiej zapis plikiem testowym Nero i test Nero Disc Quality Test.
Cytat:
Napisany przez ditomek
Mam propozycję: zamien w swoim dysku obecnie podłączonym 80 na 40 i zobaczymy czy pokaża sie błedy na dysku. Pozdrawiam
Prośba o testy Kolegi. Mnie nie trzeba prosić.
Cały czas testuję i tak pozostanie.
To raczej prośba do Kolegi.
Cytat:
Napisany przez ditomek
Jesli chodzi o moje wykształcenie to specjalizacja w urzadzeniach cyfrowych w technikum i dalej na studiach ale obecnie robota informatyka i administracja jakimis pierdołami.
Bardzo dobrze. Prośba o kontynuacje DVD - Decryptera. A jakość wypalonych płytek będzie jeszcze lepsza.


Ostatnio zmieniany przez slawekj : 05.07.2005 o godz. 13:03
slawekj jest offline