Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2005, 21:48   #12
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,859
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No tak, Bartez kombinuje to teraz wiadomo czemu forum od paru dni muli hehe

Co do opinii na temat zmian....cos tak mi zapodobuje do roznych forow osiolkowych gdzie niekiedy wiecej jest dzialow niz sensownych postow. Ale moze ja juz ze starosci oczoplasu dostaje. Mnie cos za duzo tego sie widzi.

Pewnie niebawem trzeba bedzie nowych modow zatrudnic, bo kto uporzadkuje te wszystkie wyskoki nie w tematyce dzialu. Trzeba przygotowac sie na nowa kampanie wyborcza hehe
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post