Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2005, 21:57   #17
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
No tak, Bartez kombinuje to teraz wiadomo czemu forum od paru dni muli hehe

Co do opinii na temat zmian....cos tak mi zapodobuje do roznych forow osiolkowych gdzie niekiedy wiecej jest dzialow niz sensownych postow. Ale moze ja juz ze starosci oczoplasu dostaje. Mnie cos za duzo tego sie widzi.

Pewnie niebawem trzeba bedzie nowych modow zatrudnic, bo kto uporzadkuje te wszystkie wyskoki nie w tematyce dzialu. Trzeba przygotowac sie na nowa kampanie wyborcza hehe
Za mulenie forum nie odpowiadam (chyba) Próbujemy znaleźć przyczynę, ale możliwe, że to coś na łączach, bo serwer chodzi w miarę normalnie.

Co do podziału, ma on na celu odciążenie obecnych działów i uporządkowanie w niektórych przypadkach. Niektóre z nowych działów będą dostępne tylko dla wybranych użytkowników (np zakładanie nowych topiców itd). Będą też jasne zasady, co wolno, a co nie i będziemy tego pilnować.

Zmiany są konieczne, bo na forum robi się coraz większy galimatias, co tylko zniechęca nowych użytkowników, próbujących znaleźć cokolwiek.

Już teraz mogę powiedzieć, że szukamy osób chętnych do napisania czegoś na wzór FAQ w różnych działach, lub krótkich poradników dotyczących konkretnych problemów itd.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post