Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2005, 23:34   #28
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam wszystkich
Zmiany dość duże i troche bedzie się trudno przyzwyczaić.

Co do podziału off topic'a
Niby więcej działów, wszystko posegregowane - łatwiej znaleźć, za to mógłby być plus. Ale wiąże się to też z tym że może spaść oglądalność, tzn. chodzi mi o coś takiego, że nieraz nie mam za dużo czasu, wpadam na off topic i mam wszystko w jednym dziale a tak to trzeba bedzie przechodzic do innych działów, może to być zniechęcające, a osoby potrzebujące szybkiej odpowiedzi będą musiały czekać dłużej na odpowiedź. To tylko jeden z powodów za tym zeby nie dzielić off topic. Podziałowi off topic mówie NIE

@Berion niby się zgadzam ale lepszym rozwiązaniem było by większe filtrowanie wiadomości, usuwanie zbędnych tematów i postów do kosza (chociaż ktoś obcy, zpoza naszego forum, mógłby uznać kosz za off-topic, skoro toczą się tam dyskusje

Zresztą kilka godzin temu w jednej z dyskusji wyraziłem swoje zdanie
Cytat:
Napisany przez Moja wypowiedź z tematu IMPREZKA ON LINE
To i ja też dorzuce swoje trzy grosze skoro piszecie jeszcze o dziłaniu/funkcjonowaniu forum.

Forum bardzo się zmienia, co w pewnym sensie jest rzeczą naturalną. Ale wg mnie kierunek w jakim zmierza obniża jego poziom (niestety) - przynajmniej w moim odczuciu. Zwłaszcza chyba dział off topic (nie zapominajmy że głównym tematem forum jest nagrywanie płyt, nagrywarki itd, a off topic to tylko 'dodatek' ) . Nie mówie, że off topic to rzecz zła, sam nawet ostatnio pisze tylko posty w tym dziale, w innych mało się udzielam, ale uważam że powinno się bardziej kontrolowac co sie dzieje na off topic. Wydaje mi się że na off topic wkradło sie już za dużo luzu. Pamiętam kilka lat temu jak w tym dziale można było zadawać pytania tylko związane z komputerami, baa, z komputerami to za szeroko powiedziane. No cóż czasy się zmieniają, pewne rzeczy zmieniają się na lepsze a pewne na gorsze.
Uważam że powinno się troche przystopować z tymi 'luźnymi' tematami, wywalać więcej rzeczy do śmietnika; przenosić do kosza więcej tematów, a jeśli temat jest z sensem tylko wpadnie jakiś pajac żeby się wpisać tylko po to żeby pokazać że jest na forum, że się zarejestrował, albo żeby nabić posta to usuwać takie posty (śmietnik??). W przeciwnym razie (patrząc na przemiany od lat gdzie na off topic pisało się tylko o komputerach do dnia dzisiejszego) za jakiś czas (pół roku, rok, może więcej) forum -właściwie to off topic (ale to w pewnym sensie świadczy to o całym forum) będzie zblizało się do poziomu chociażby wspomnianego przez kogoś wcześniej forum bravo, a to co się dzieje teraz na off topic właśnie temu sprzyja.
Nie wiem jak jest w innych działach bo nie jestem tam stałym bywalcem, a nie da się tego tak ocenić po przejrzeniu kilku postów, ale podejrzewam że jest (troche?) lepiej, a gdybym się mylił to od czego jest śmietnik ?
Pozdrawiam
To o off-topic'u tyle z mojej strony


Reszta mogła by być, może dział rozrywka bez zlicznia postów??
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 10.07.2005 o godz. 23:37
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post