Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.07.2005, 07:43   #203
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Wlasnie wstalem, nie jest straszliwie, ale dobrze ze zostawilem sobie Zuberka na rano. Oczekujemy na wiecej zdjec, zrobionych nie tylko przez Barteza ;-). Ja uwazam zlot za udany, ale oczywiscie gdyby Czołgista nie uratował sytuacji to byłoby lipnie, więc to jemu należą się największe podziękowania - za atmosferę. Z pierwotnego planu nie wyszlo nic - ani miejsce, ani dzien dzieisjszy, ani dobra pogoda non stop. Ale bylo... LEPIEJ! Z przygodami (jak zwykl mawiac blasfobias "Nikt nie mowil, ze bedzie latwo ;-)), ale chyba wszyscy byli zadowoleni. Ja skladam tu oficjalne podziekowania dla wszystkich uczestnikow zlotu.

Czołgiscie - za przewspaniała goscine i cierpliwosc wobec nas.
Airowi - za niesamowite poczucie humoru... A ja myslalem ze brak VIZZARDa odbija sie na klimacie ;-D. I pamietaj - jestes krzywdzacy, pomimo ze Amandar ma Cie w opiece...
blasfobiasowi- przykro mi, ze sie na mnie przejechales ;-)
rychowi - za wspolzamilowanie do YETI i frapujace historie o wypadkach drogowych.
Fraxowi - za cenne zdjecia pamiatkowe i unaocznienie mocy litrowego FAXE
PIOTRKOWI34 - za wspolzamilowanie do... corki rycha i za to, ze w ogole dotarl, jako ze uczynil to nieco pozniej
oraz władzy czyli
Bartezowi i aRBiemu - pamietajcie, badzcie nieprzekupni i nie wysylajcie plexow Airowii blasfobiasowi - wyslijcie je wszystkim uczestnikom zlotu ! No i czekamy na zdjecia, Bartez. Cenzurowanie nie trwa przeciez dlugo

Nikt chyba tak naprawde nie wierzyl ze ten zlot sie uda, tymczasem moim zdaniem udal sie wysmienicie. Mam nadzieje ze na nastepny nie bedziemy musieli czekac nastepne 5 lat!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post