Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.07.2005, 22:00   #22
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Na zamku odbywa się turniej łuczniczy. Na środku stoi chłopiec z jabłkiem na głowie. Podchodzi pierwszy zawodnik, strzela i jabłko rozpada się na dwie połówki. Dumny strzelec kłania się i mówi:
- Im Winnetou.
Kolejny zawodnik również trafia w jabłko, które rozpada się na ćwiartki. Zawodnik kłania się i mówi:
- Im Robin Hood
Następny uczestnik nie trafia w jabłko, lecz w szyję chłopca. Po czym kłania się i mówi:
- Im Sorry...


Córka do mamy:
- Mamo, jestem w ciąży!
- Co? Zaraz powiem o tym ojcu,t o trzeba wszystko wyjaśnić!
Wiadomość dotarła do ojca, który oświadcza zdenerwowanym głosem:
- Chcę poznać ojca dziecka! Już jutro!
Nastepnego dnia, o umówionej godzinie, podjeżdża czerwone Ferrari pod dom, wysiada młodzieniec ubrany w elegancki garnitur i następnie wchodzi do domu dziewczyny.
- Ooo... Dzień dobry. Jak już wiesz, moja córka jest w ciąży, więc... alimenty... -mówi spokojnie ojciec dziewczyny.
Na to młodzieniec, całkowicie wyluzowany mówi:
- Więc... ożenić to ja się z nią nie mogę, bo zaszkodziłoby to mojej karierze... więc jak urodzi się dziewczynka, to dostanie ode mnie supermarket i milion dolarow na konto. Jak chłopiec, to też otrzyma supermarket i dwa miliony dolarów na konto, a jak dziewczyna poroni to...
Nagle przerywa ojciec, klepiąc młodzieńca po ramieniu:
- To zrobisz to jeszcze raz!!!!


Kowalski widzi swoją żonę wychodzącą z salonu kosmetycznego. Wzdycha:
- No cóż, zrobili co mogli!!
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post