Dyskusja: Data śmierci
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.07.2005, 07:38   #37
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bylo, ale zawsze mozna kliknac
mam jakis niezydentywfikowany symbol, pociag (chyba) i kolesia z ubranku pchem, wiec pewnie katastrofa kolejowa z udzialem jakiejs broni chemicznej albo konserwantow do zywnosci moze zuce palenie? 8 )

edit:
wiem, to pierwwsze to chyba statek. czyli:
plynac mym jachtem udeze w transport cocacoli ktora mnie rozpusci
w sumie niezla smierc - zawsze lepiej niz wpasc pod malucha

Ostatnio zmieniany przez nimal : 26.07.2005 o godz. 07:40
nimal jest offline