Dyskusja: nie widzi plyty
Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2005, 23:01   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Oktawian_15
siema widziałeś TO jak wklaał u siebie w sklepie plyte do napędu i wszystko działało ?
pozatym maz wgrany najnowszy bios do nagrywarki ? jak masz ja podpietą ?
czy inne plytki tez wkladałes i z z jakim rezulatatem ?
wa' Hol mu'mey puS je neH ghaj qo' Hoch. "Kedem"vo' ghoSDI' "Shinar" wo'Daq/puHDaq ngech lutu'pu' 'ej pa' yIn. 'ej ja'chuq <<naghmey DIchenmoHjaj 'ej qulDaq DItujmoHjaj>>.

'ej ja'chuq <<veng qach'a' je DIchenmoHjaj, 'ej chal SIch nachDaj. qo' HochDaq maghomHa'be'meH noyghach wISuqjaj.>>

'ej veng'e' qach'a''e' je chenmoHpu'bogh loDpu' leghmeH jotlh'egh joH'a'. 'ej ja' joH'a' <<wa' qorDu''a' wa' Hol je neH ghaj chaH Hoch, 'ej Dochvam luta'lI'! DaH pagh lunabbogh temlu'. jIjotlh'egh 'ej latlh Hol yajbe'meH wa' Holchaj vImISmoH.>>

'ej pa'vo' qo' HochDaq ghomHa'moH joH'a'; 'ej veng luchenmoH 'e' lumev. Dochvammo' pong Daqvetlh 'oH "Babel"'e', Hol qo' Hoch mISmoHmo' joH'a', 'ej pa'vo' qo' HochDaq ghomHa'moH joH'a'.

teraz przeginam

ale tu może być winne wszystko.

na podstawie takiego opisu nie da się wywnioskować co jest nie tak.
ed hunter jest offline