Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.08.2005, 19:37   #1
crazyfrog
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.08.2005
Posty: 3
crazyfrog w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z mpg do svcd przy pomocy CCE ?

hi guys... pierwszy post mój na forum choć proszę mnie nie bluzgać... nie jestem poczatkującym w encode na svcd... robiłem to dotychczas w tmpg ale po paru godzinnych zabiegach powiedziałem nie... ostatnio mozna to samo zrobic przy pomocy CCE w o wiele krotszym czasie .. mam zgrane z tv przy pomocy karty dvb fajne tv programy i kilka filmow.. zajmuja od 2 do 5 gb.. chce je encodowac z mpg na svcd z cce..
zdobylem CCE odpalilem i rozczarowanie... bo nie moge wczytac mpg... otoz chcialbym zrobic svcd o nastepujacych wskaznikach:
resize: svcd pal 480-576, aspekt ratio: 4:3, FPS: 25, Bitrate: VBR 2496 5 lub 6 pass (mowia ze najlepiej jakosciowo), usunac interlaced i chcialbym podlozyc pod video audio ...wyciagnalem z mpg tego zgranego z tv audio edytowalem usuwajac szumy dodalem fade in and fade out.... dlugosc wav nie zmienila sie z ta poczatkowa co byla wiec nie powinno byc problemu z synchronizacja... teraz prosze jakiegos znawce o opisanie mi doglebnie jak zrobic to w CCE mpg do svcd.. szukalem tu na forum ale nic nie znalazlem.. opisane same procesy jak z dvd, sub, itp.. dzieki z gory za pomoc chetnym.. moze sie odwdziecze
crazyfrog jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online