Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.08.2005, 14:07   #72
Narquath
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 5
Narquath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DC-->Disc Juggler--> o co chodzi???

Cześć!

Od 2 miesięcy używam Disc jugglera do nagrywania gier na Dreamcasta, od tego czasu...nagrałem bez problemu około 30 gier (obrazów .cdi) No i wszystko chodziło pięknie aż tu nagle 3 dni temu jak chcialem wypalić gre (Marvel vs Capcom) to przy wybieraniu ścieżki gdzie leży mi obraz na dysku, w dolnym panelu wyskakuje mi komunikat "Unable detected D:/MvsC.cdi CD format: using user provided format instead" Przy tej grze pierwszy raz disc juggler mnie zawiódł bo Dreamcast płyte rozpoznaje jako Audio (na 100% przy ustawieniach przy wypalaniu wszystko było dobrze) Następnego dnia dostałem kolejne gry (też obrazy .cdi) King of fighters 2000, REZ, Guilty ger X i...ten sam komunikat Wiecie może o co biega i co z tym zrobić

Moja nagrywarka to LG8080B CED która bardzo dobrze współpracuje z Disc juggler. Disc Jugglera używam wersji 3.5 (na niej wypaliłem właśnie około 30 gier, wszystkie gry nagrywam na nośnikach TDK 700MB, a te 3 gry przy których wyskakuje ten komunikat mają troche ponad 700 MB ale to przecież niema akurat znaczenia, bo już nieraz nagrywałem obrazy ponad 800MB.

Aha i jeszcze jedno - te trzy gry były spakowane RARem, podzielone na kilka części, np przy Marvel vs Capcom było około 10 mniejszych plików (wszystkie spakowane RARem, 9 było pustych, a tylko w pierwszym był cały braz 747 MB) Ni na koniec...WSzystkie te 4 gry testowałem czy archiwa są zgodne...przy wszystkich jest wszystko w porządku, żadnych błędów CRC itp.

Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?? Pomóżcie!!!!!

Regulamin! - dop.Desden
Gry dzielą się na: non-selfboot i selfboot,ty pewnie masz ten pierwszy.Więc proponuje "swap obraz" zwany Utopia CD dostępny np. megagames.com
Bo ze stworzeniem selfboota będzie ci ciężko.

Ostatnio zmieniany przez Desden : 06.08.2005 o godz. 19:21
Narquath jest offline   Odpowiedz cytując ten post