Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.08.2005, 14:43   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Jedno zdjęcie na szybko, zrobione w czasie wyjazdu:



Przy okazji - tak mi się ono spodobało (mam jeszcze dwa podobne - umieszczę przy okazji), że postanowiłem je wysłać na jakiś konkurs. Wiem, że pod względem "warsztatu" jest bardzo słabe, ale właśnie tego typu śmieszne fotki często wygrywają, więc czemu by nie spróbować. Znacie może jakieś konkursy fotograficzne na zdjęcia z wakacji?
jeden "konkurs" jest u nas na forum

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54336
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post