Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.08.2005, 16:10   #14
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja tak w sprawie formalnej. Patrzę na podział w dziale o fotografii i mam pewne wątpliwości co do zbytniego rozdrobnienia. Jeśli chodzi o kategorie zdjęć, to jeszcze to dokładniej poprzeglądam, ale na przykład ten temat byłby chyba zbytnim "zgrupowaniem". Łatwo sobie wyobrazić, co będzie w nim za rok lub dwa, jeśli pozostanie w takiej postaci. Będą tu pytania odnośnie różnych aparatów, sprzętu do nich itp. i w praktyce doprowadzi to prawdopodobnie do tego, że nic nie będzie można znaleźć.
Proponuję więc jednak w kwestiach sprzętowych zakładać osobne wątki. Wydaje mi się, że będzie to czytelniejsze i praktyczniejsze w przyszlości.
Szczerze mowiac nie rozumiem Cie do konca - rozdrobnienie kategorii zdjec wg mnie jak najb wskazane - pomysl wlasnie co tu by sie dzialo za rok lub dwa gdyby wszyscy zaczeli wrzucac jak leci swoje wypociny - zreszta jesli chodzi o dzialy wzorowalem sie na sprawdzonym schemacie z Cyberfoto gdzie wszystko dziala juz od bardzo dawna i to calkiem sprawnie No ale jesli uzytkownicy beda chcieli zmian to czemu nie w koncu to im ma to jak najlepiej sluzyc.
Co do tego dzialu mozna go rozbic na mniejsze > wybor aparatu / obiektywy / filtry / akcesoria - sam nie wiem mam mieszane uczucia > jak narazie chyba nie ma az takiej potrzeby bo dzial nalezy do najmniej obleganych poki co.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post