Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.08.2005, 18:08   #16
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Calme
Szczerze mowiac nie rozumiem Cie do konca - rozdrobnienie kategorii zdjec wg mnie jak najb wskazane - pomysl wlasnie co tu by sie dzialo za rok lub dwa gdyby wszyscy zaczeli wrzucac jak leci swoje wypociny - zreszta jesli chodzi o dzialy wzorowalem sie na sprawdzonym schemacie z Cyberfoto gdzie wszystko dziala juz od bardzo dawna i to calkiem sprawnie No ale jesli uzytkownicy beda chcieli zmian to czemu nie w koncu to im ma to jak najlepiej sluzyc.
Co do tego dzialu mozna go rozbic na mniejsze > wybor aparatu / obiektywy / filtry / akcesoria - sam nie wiem mam mieszane uczucia > jak narazie chyba nie ma az takiej potrzeby bo dzial nalezy do najmniej obleganych poki co.
Nie no, jeśli chodzi o kategorie zdjęć to jak najbardziej zgadzam się, że muszą one być, bo inaczej rzeczywiście powstanie bajzer. Po prostu nie jestem do końca przekonany, czy jest to najtrafniejszy podział. Na Cyber Foto może on zdawać egzamin, ale nie zapominajmy, że tamto forum jest typowo fotograficzne, a tutaj fotografia jest jedynie dodatkiem. Nie twierdzę, że tak jak jest, jest źle, ale po prostu trzeba tak jak piszesz, sprawdzić, jak będzie się to sprawdzać w praniu i wtedy zdecydować.

Co do osobnych wątków przy wyborze sprzętu to jednak podtrzymuję swoje zdanie. Dla mnie jeden wątek dla wszelkich problemów sprzętowych, to mniej więcej tak, jak temat o humorze, który owszem - wniósł sporo uśmiechu do forum, ale teraz dla nowego użytkownika (zresztą dla przeglądających go na bieżąco również) jest kompletnie nieczytelny, a chęć znalezienia tam czegoś konkretnego można przerównać do szukania maluutkiej igiełki w bardzo dużym stogu siana. Boję się, żeby tutaj nie zrobić czegoś podobnego.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online