Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.08.2005, 22:14   #29
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jeszcze jedno a propos rozdzielczosci
za jakosc foto na dzien dzisiejszy uwaza sie 300dpi czyli ze majac do dyspozycji 2000 pikseli na dluzszym boku zdjecia mozesz zrobic odbitke o boku 6 i 2/3 cala czyli ponad 16cm
to teoria
a praktyka... 150dpi wystarcza z zapasem przy naswietlaniu klisz (mam z tym do czynienie moze nie na codzien, ale w kazdym razie zawodowo i czesto) do profesjonalnego druku w tym proofow
oczywiscie warto miec wieksza rozdzialke - to chyba nie ulega niczyjej watpliwosci
ale roznica 4 a 5 nie powinna miec wplywu na wybor aparatu - porownaj zdjecia! to daje Ci obraz sytuacji
za pare dni odzyskam sluzbowy komp (remont mam w biurze) to dam linka do sprawdzania foto testowych
jesli chcesz pogladac zdjecia z fuji @Calme i mojej minolty to przejzyj topiki w tym dziale - jest tego sporo

nie pisze tego zeby Cie zniechcecic do z740, ale zebys bardziej swiadomie spojzal na wybor aparatu - nie dal sie zapedzic w kozi rog przez marketingowcow (tym akurat zajmuje sie na codzien ) wciskajacych nam ze liczy sie tylko liczba na ulotce, reszta jest niewazna
czemu z740 ma wicej megapikseli od z3 a jest tanszy?
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post