Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.08.2005, 07:56   #43
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pomysł zamieszczania sprawdzonych sklepów nie jest zły, tylko chyba powinny być w osobnym temacie?

http://www.fotoit.pl/

sklep internetowy w którym kupiłem aparat, sprzedaje też "do ręki". (adres w KONTAKT)

nie wygląda co prawda jak normalny sklep, ale liczy się cena. (jak się przyjdzie osobiście, zawsze można podyskutować )

S2 w MM kosztuje 2399, w Fotojoker to samo, ja zapłaciłem 1900.

więc jakie porównanie, koszty przesyłki to maksimum kilkadziesiąt złotych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post