Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2005, 07:25   #45
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie ma takiej cyfrówki Canon EOS1 MarkII - jest Canon EOS 1D Mark II lub Canon EOS 1Ds MarkII (chybą o tę ci chodziło).



Cytat:
Napisany przez El kurczako
ale od canona trzymałbym się zdala jeżeli zamierasz kiedykolwiek zająć się od bardziej profesionalnej strony fotografią ...

ja raz skusiłem się na Canon Powershot Pro1 potocznie zwanym cepem :p i się zawiodłem, może dlatego iż w światku fotograficznym uchodzi iż canon ma mnóstwo bajerów i mocną elektronikę ale o wiele gorzej jest z optyką... najbardziej widoczne to jest w lustrzankach ale i tak wybiegłem poza temat ...

tak czy inaczej s2 nie był złym wyborem... może poprostu nienajlepszym ...
Co do Canona jestem obecnie posiadaczem już czwartego modelu zaczynałem od EOS 1000, EOS 5, EOS 300,
obecnie D60 i mam bardzo dobre zdanie na temat produktów tej firmy - oczywiście mam na myśli lustrzanki.
Zaciekawiły mnie te uwagi ze świata fotograficznego co do jakości obiektywów - może byś podał źródło. Z ciekawością przeczytam.
Najtańsze obiektywy są rzeczywiście słabe optycznie oraz mechanicznie, a to dotyczy każdej tanizny, ale jak wydasz parę złotych więcej to nie będziesz zawiedziony.
Obecnie mam EF 17-40mm f/4L USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM oraz EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM i nie podzielam twojej opinii.




Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez para : 16.08.2005 o godz. 07:43
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post