Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2005, 06:39   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Szatyn
No widzisz jak Ty nie czytasz uwaznie postow. Nie kazdy mieszka w USA i nie kazdego stac na kolejny zakup odtwarzacza DVD. WSpomniany przeze mnie problem polega na tym, ze chcialem skonwertowac plyte DVD z systemu NTSC na system DVD PAL a nie szukac i zakupic nowy sprzet ktory bedzie wszystko czytal. Skoro juz ma sie ta nagrywarke warto by ja wykorzystac i podporzadkowac do sprzetu a nie sprzet do nagrywarki i regionu.
Pozdrawiam,
Szatyn
może Podaj dokładny symbol tego sprzętu, który ma czytać tą płytkę i wspólnymi siłami poszukamy info czy czyta to NTSC czy nie.

jeśli chodzi o Izrael, to pomimo, że znajduje się w Azji, przyjmuje standardy europejskie i podejrzewam, że z odtwarzaczami DVD jest tak samo.

a jeśli chodzi o konwersję to nie bardzo jestem zorientowany - nigdy tego nie robiłem, z tego co pamiętam większość programów do obóbki video to potrafi, ale jedno jest pewne - strata jakości.

no i google pomoże
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post