Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2005, 16:43   #11
Szatyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2005
Posty: 14
Szatyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
może Podaj dokładny symbol tego sprzętu, który ma czytać tą płytkę i wspólnymi siłami poszukamy info czy czyta to NTSC czy nie.

jeśli chodzi o Izrael, to pomimo, że znajduje się w Azji, przyjmuje standardy europejskie i podejrzewam, że z odtwarzaczami DVD jest tak samo.

a jeśli chodzi o konwersję to nie bardzo jestem zorientowany - nigdy tego nie robiłem, z tego co pamiętam większość programów do obóbki video to potrafi, ale jedno jest pewne - strata jakości.

no i google pomoże
Dzieki ed hunter.
Nie wiem jaki sprzet posiada ten osobnik. To zamerykanizowany israelczyk z ktorym musze sie meczyc w pracy przez 8 godzin. Wiem z cala pewnosci ze tam tak samo jak w europie obowiazuje system PAL. Wiec nie zaleznie od tego jaki jest model odtwarzacza, wazne jest to by skonwertowac te filmy do Systemu PAL. Czytalem pod adresem jaki podal 1stwasp na temat konwersji. I niestety sprawa wydawajaca sie na pierwszy rzuty oka dziecinnie prosta niestety wydaje sie byc nie do przeskoczenia. Ale jednak pozostaje dalej w nadziei i bede szukal.
Do moderatora
Nie zamykaj jeszcze tej dyskusji. Moze ktos wpadnie na genialny pomysl i wspolnie cos wymyslimy
__________________
Pozdrawiam,
Szatyn
Szatyn jest offline   Odpowiedz cytując ten post